У влади немає засобів контролю за дотриманням карантину, тому всі обмеження втрачають будь-який сенс, – політичний консультант

Телеканал ZIK

Попри обмеження і великі штрафи в Україні працювали ресторани й кафе

У чинної влади країни немає реального механізму щодо контролю виконання карантинних заходів, тому будь-які обмеження втрачають свій сенс.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Кацин.

"Коли влада приймає якесь рішення, воно має виконуватися. А в Україні ми спостерігали протягом "карантинних вихідних днів", що в регіонах були порушення. Працювали ресторани та кафе, попри введення карантину. Так, формально їх штрафували, але зрозуміло, що ці штрафи, коли доходило до суду, були складені некоректно і відповідні рішення не приймалися по цих порушеннях", – сказав експерт.

Зі слів політичного консультанта, це свідчить про те, що у влади немає реального механізму щодо контролю виконання карантинних заходів.

"Відповідно будь-які обмеження втрачають свій сенс", – додав Михайло Кацин.

Окрім цього він заявив, що "карантин вихідного дня" був неефективним, зокрема, з точки зору інкубаційного періоду.

Новини за темою: "Інтелектуальний локдаун": Арахамія розповів, що він передбачатиме

"Інкубаційний період коронавірусу варіюється від 2 до 3 тижнів, тому вводити карантин на 2 дні – це просто нелогічно, це шкода для бізнесу", – прокоментував гість ток-шоу й наголосив, що карантин в Україні вводити потрібно, однак він має бути жорстким, як мінімум на 3-4 тижні з тотальним контролем його дотримання.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов підтвердив, що локдаун в країні буде, але точної дати поки нема.

На його думку, влада на місцях повинна активніше займатися ситуацією із поширенням коронавірусу на їхніх територіях.  

Також міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що під час консультацій щодо запровадження локдауну питання обмеження транспорту не обговорювалося.

 

 

Loading...