У вересні медпрацівники повинні отримати підвищені зарплати, - Зеленський

Володимир Зеленський Офіс президента

Глава держави наголосив, що договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок

Президент України Володимир Зеленський під час наради з прем'єр-міністром, урядовцями та представниками правоохоронних органів наголосив, щоб у вересні медикам виплатили підвищені зарплати. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

За словами глави держави, наразі угоди з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) для отримання доплат уклали мала кількість лікарень. Зеленський зауважив, що контролювати цей процес повинно МОЗ. 

"Вже кінець місяця, і медпрацівники за декілька днів мають одержувати зарплати, а згідно з даними, які я отримав, договорів про доплату медикам підписано менше ніж на чверть від поданих заявок", - наголосив президент. 

Водночас прем'єр-міністр Денис Шмигаль відповів, що НСЗУ почала проводити оплати закладам за укладеними договорами для забезпечення доплат медичним працівникам з 25 вересня. І протягом двох наступних днів 500 закладів охорони здоров'я отримають кошти.

Новини за темою: Степанов: Усі медики, які працюють з хворими на COVID-19, отримують 300% доплати

"Інші заклади отримають їх після підписання ними контрактів до кінця тижня. Важливо зазначити, що понад 200 закладів ще досі не подали пропозиції про укладення договору з НСЗУ, що унеможливлює вчасну виплату доплат медичним працівникам", - додав Шмигаль. 

Нагадаємо, 9 вересня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував підвищення доплат медичним працівникам. За словами глави уряду, лікарі отримуватимуть на декілька тисяч гривень більше, ніж було раніше встановлено. 

Loading...