live

У Центрі громадського здоров’я розповіли, коли треба пом'якшувати карантин

Працівник комунальної служби в захисному костюмі дезінфікує будинок у Львові EPA-EFE

В Україні є певна тенденція до зменшення кількості нових випадків інфікування

У Центрі громадського здоров'я заявили, що пом'якшувати карантинні заходи, запроваджені через пандемію коронавірусу, треба тільки в разі стійкої тенденції до зниження кількості нових випадків захворювання. Про це в ефірі "Громадського" повідомив начальник відділу епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами Роман Родина.

За його словами, вже є певна тенденція до зменшення кількості нових випадків інфікування. Він вважає, що це доводить, що карантинні заходи "реально діють".

"Чи означає це, що їх треба швидко скасовувати? На мою думку, їх ще рано скасовувати, тому що ми повинні будемо побачити стійку тенденцію до зниження", - заявив він.

Родина також уточнив, що в разі реального зниження захворюваності коронавірусом питання пом'якшення карантину буде розглядатися.

"Якщо ми будемо бачити, що це стійка тенденція, що не залежить від жодного фактора - вихідний день, не вихідний, - то, звісно, таке питання буде порушено. Що треба робити для цього? Я хочу, щоб ми продовжували робити ті обмежувальні заходи, які зараз запроваджені", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів поки не має наміру пом'якшувати карантин в Україні через епідемію коронавірусу, а навпаки, розглядає його посилення.

Loading...