live

У тебе - коронавірус: Перший українець, який одужав від COVID-19, розповів про лікування

Фото з відкритих джерел

70% ліків чоловіку доводилося купувати за власні кошти

Олександр з Чернівців став першим українцем, в якого підтвердили коронавірус. Окрім цього, чоловік також і став першим, хто одужав від COVID-19. Про те, як проходило лікування, він розповів у інтерв'ю ВВС.

Зокрема, лікування відбувалося симптоматично, однак хворого помістили у бокс, який, за словами чоловіка, не був як слід підготовлений. Олександр наголосив, що відповідальні за медицину особи звітували, що в Україні все готово для прийому пацієнтів, та попри це йому доводилося спати у дуже холодному боксі, навіть тоді, коли стан значно погіршився. 

"Я спав у куртці. Я думав, що це тимчасово! Я не уявляв, що в таких умовах можна довгий час провести! Я казав лікарям: "Давайте щось робити!" Мені відповіли: "Попросіть, щоб хтось приніс вам обігрівач"... За власні кошти мені батько купив не потужний, на 800 Ват, обігрівач", - сказав Олександр. 

Новини за темою: У Чернівцях розповіли, чим лікували українця, який першим видужав від коронавірусу COVID-19

Однак поступово умови перебування чоловіка в лікарні все-таки покращувалися. 

"Треба було кричати, треба було говорити, треба було постійно пресувати - і ці питання поступово вирішувалися. Люди з розумінням підходили, за що я дуже вдячний. Але насправді із самого початку там нічого не було готово для прийому", - додав він. 

Окрім цього, Олександр розповів, що спочатку 70% ліків йому доводилося купувати за власні кошти, а вже через тиждень медикаментами поступово забезпечувала клініка. 

Нагадаємо, нещодавно, 20 березня, президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні перша людина вилікувалася від коронавірусу COVID-19 – це пацієнт із Чернівців.

Loading...