У Сумах захворюваність на COVID-19 наближається до рекордного показника, - МОЗ

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

Також до червоної зони потрапили дев'ять обласних центрів

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що рівень захворюваності на коронавірус COVID-19 в місті Суми наближається до рекордного показника - 1000 хворих осіб на 100 тис. населення. Про це він розповів під час брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, повідомляє УНН.

"Рівень захворюваності в місті Суми наближається до рекордних 1000 осіб на 100 тис. населення. Наразі він складає 954 на 100 тис. населення", - розповів Ляшко.

Новини за темою: За минулу добу в Україні підтвердили 5062 нових випадки коронавірусу, загалом у країні – понад 280 тисяч заражень

Також він розповів, що  до червоного рівня епідемічної небезпеки потрапляють дев'ять обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєвєродонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль.

Водночас головний санітарний лікар зауважив, що рівень захворюваності у містах Івано-Франківськ і Тернопіль знаходиться на межі, близькій до помаранчевої зони. 

Новини за темою: Степанов повідомив приблизну вартість вакцини проти коронавірусу

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 15 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила зони карантину, які почнуть діяти з понеділка, 19 жовтня.

 

Loading...