У Сумах школи після закінчення канікул переходять на дистанційне навчання

Фото з відкритих джерел

Дистанційне навчання пропонують запровадити для всіх класів

Управління освіти і науки Сумської міської ради рекомендує керівникам закладів загальної середньої освіти міста у перший тиждень після канікул здійснювати освітній процес для всіх класів дистанційно. Про це повідомляє видання 0542

Згідно з повідомленням, таке рішення аргументовано тим, що Суми потрапили до червоної зони карантину, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Новини за темою: Після канікул школи Запоріжжя перейдуть на дистанційне навчання, - мер

Саме з огляду на таку ситуацію керівникам закладів загальної середньої освіти в період із 2 по 6 листопада рекомендовано організувати освітній процес для всіх класів дистанційно.

Як зазначається, ця пропозиція не стосується спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, а таких закладів у Сумах три (Спеціальна школа, Спеціальна початкова школа № 31, НВК № 34) за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців).

Новини за темою: В Івано-Франківську учнів середніх та старших класів переводять на дистанційне навчання

Нагадаємо, раніше Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила зони карантину, які почнуть діяти з понеділка, 2 листопада.Loading...