У Сумах через поширення COVID-19 вводять обов’язковий масковий режим та масову дезінфекцію

У місті посилять контроль за виконанням карантинних вимог

Фото з відкритих джерел

У Сумах через зростання захворюваності на COVID-19 посилюють карантинні заходи. Про це повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко у Фейсбук із посиланням на рішення комісії з ТЕБ та НС.

За словами Лисенка, в місті введуть 100-відсотковий масковий режим, а також посилять контроль за виконанням протиепідемічних вимог. "Від завтра буде введено 100-відсотковий обов’язковий масковий режим на території міста Суми в усіх закладах, буде обмеження на проведення масових заходів, ще жорсткіші обмеження, буде збільшена кількість груп, які перевірятимуть роботу закладів усіх форм власності, закладів господарювання — це і харчування, і відпочинку", – сказав очільник міста.

Зазначається, що в разі системних порушень понад три рази заклади відпочинку та харчування можуть закрити.

Крім того, в Сумах планують запровадити масову дезінфекцію під’їздів і громадського транспорту. "Від понеділка буде проводитися масова дезінфекція в місті Суми – всі під’їзди всіх будинків, весь транспорт і всі заклади господарювання", – висловився Лисенко.

Новини за темою: Під Сумами неподалік залізничної станції стався викид аміаку

Нагадаємо, станом на ранок 8 жовтня в Україні зафіксовано 244 734 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було встановлено новий антирекорд COVID-19 - 5 397 нових випадків, 93 людини померли, 2 263 осіб подолали хворобу.

Loading...