У Сумах через грип та ГРВІ школи закрили на карантин

Фото з відкритих джерел

Карантин триватиме з 31 січня до 10 лютого

У Сумах через епідемію грипу та ГРВІ школи та заклади позашкільної освіти закрили на карантин.

Про це повідомляє пресслужба Сумської міськради.

"Члени міської комісії ухвалили рішення запровадити від завтра на 10 днів (до 10 лютого) карантин у закладах загальної середньої та позашкільної освіти (заклади дошкільної освіти працюватимуть), заборонити проведення у закладах освіти спортивних, культурних та інших масових заходів, забезпечити проведення дезінфекції в комунальному та приватному громадському транспорті, рекомендувати керівникам закладів торгівлі дотримуватись маскового режиму", - йдеться у повідомленні.

Вдатися до подібних обмежувальних заходів владу спонукало загострення у місті епідемічної ситуації із захворювання на грип, ГРВІ та пневмонію.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко, в обласному центрі до цього вже тимчасово припинили навчання школа № 1 та класична гімназія, де захворіло понад 20% школярів, а також початкова ланка у школах № 17 і № 24 та 164 класи у 22 школах.

Нагадаємо, школи Дніпропетровської області масово закривають на карантин. В Ужгороді також всі школи закрили на карантин через грип та ГРВІ. У Києві 7 шкіл закрили на карантин.

Loading...