У справі Кучапіна перевіряють усі версії його загибелі, - МВС

Активіст Олексій Кучапін Фото з відкритих джерел

На місці загибелі активіста ознак насильницької смерті не виявлено

Під час огляду місця загибелі активіста Олексія Кучапіна не було виявлено ознак насильницької смерті, однак триває перевірка усіх можливих версій трагедії. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, повідомляє пресслужба МВС. 

Так, після смерті активіста було відкрито справу за статтею 115 ККУ (умисне вбивство). За словами Геращенка, провадження саме за цієї статтею реєструється завжди, коли знаходять тіло людини і якщо є підозра, що смерть настала з якихось негативних обставин.

"Проте, під час огляду місця загибелі Олексія Кучапіна, фактів, які одразу б вказали на насильницький характер смерті, виявлено не було. Але правоохоронці ретельно перевірять усі можливі версії його загибелі", - зазначив заступник глави МВС.

Крім цього, під час огляду квартири правоохоронці, окрім документів та особистих речей померлого, на столі виявили передсмертну записку. Після цього всі речові докази направили на проведення гістологічної, хімічної, фармакологічної, графологічна та психологічної експертиз.

Новини за темою: Розстріл бізнесмена під Києвом: Поліцейські по всій області шукають можливих вбивць

Також обстановка всередині квартири не була порушена, а вхідні двері були без пошкоджень. Пізніше правоохоронці відшукали свідка, з яким спілкувався загиблий перед смертю. Зазначається, що він надав важливі покази для слідства, однак подробиці в МВС не розголосили. 

Нагадаємо, 16 липня зник керівник "Будинку милосердя", киянин Олексій Кучапін. Зокрема, чоловік виїхав із дому на проспекті Лісовому в місто Дніпро та не повернувся. У зв'язку з цим правоохоронці почали розшукувати його.

Пізніше, 22 липня, в орендованій квартирі в Києві було знайдено тіло мертвого волонтера. Крім цього, при огляді помешкання правоохоронці виявили 11 таблеток білого кольору та записку на столі. 

Loading...