У спортсмена-депутата Беленюка підтвердили COVID-19

Жан Беленюк Viva!

Нардеп пообіцяв розповідати про стан здоров'я у своєму блозі

Народний депутат із фракції "Слуга народу" та чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк заявив, що захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це він розповів на своїй сторінці у Fаcebook

"Я, на жаль, захворів на коронавірус. Здаючи тест, я на 99% відсотків був упевнений, що захворів. Я припускаю, де я приблизно міг його підчепити. Об'єктивних причин поганого свого стану я більше не міг припустити", - розповів Беленюк у відеозверненні.

Новини за темою: Лідерка партії "Голос" захворіла на COVID-19

За словами нардепа, він вже другий день перебуває на самоізоляції після того, як йому поставили підозру на COVID-19, а позитивний результат тестування він отримав ввечері у вівторок. 

"Настрій бойовий... Температура пару днів тримається у районі 37 градусів, невелика ломота в тілі, під вечір болить голова", - розповів про свій стан депутат-спортсмен Беленюк, а також пообіцяв регулярно повідомляти про боротьбу з хворобою у своєму блозі.

Новини за темою: Порошенко захворів на коронавірус

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що безпартійний народний депутат України Муса Магомедов отримав позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19.

Loading...