У "Слузі народу" розповіли, які моделі локдауну розглядають у владних кабінетах

Народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Олена Мошенець Скріншот із відео

А підприємці поділилися побоюваннями щодо затягування із тотальним карантином аж до квітня

Наразі обговорюються декілька варіантів щодо дати запровадження локдауну в Україні – або 20-24 грудня тривалістю три тижні, або вже після 1 січня 2021 року.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Олена Мошенець.

"На початку цього тижня обговорювалися різні моделі. Перша модель передбачала, що, можливо, локдаун буде введений з наступного тижня таким чином, щоб до свят закінчити, але цей варіант, скоріш за все, не буде застосований, тому тут хочу всіх заспокоїти. Наразі обговорюються декілька варіантів: або 20-24 грудня плюс три тижні, або вже після 1 січня. Чесно вам скажу, що наразі немає єдиної думки з цього приводу, тому що уряд, я маю на увазі, що міністри з прем'єр-міністром спілкуються майже щодня з цього приводу. Я знаю, що відбуваються також консультації в Офісі президента, я знаю, що постійно лікарі дають свої прогнози, побажання і бачення розвитку ситуації", – зазначила Олена Мошенець.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Цього року загального локдауну вже не буде, його введуть відразу після новорічних дат

Натомість інша гостя студії, підприємиця й учасниця акції протесту ФОПів Кетіно Равлюк зауважила, що має інсайдерську інформацію від народних депутатів щодо того, що як тільки оголосять локдаун на два тижні, то він триватиме до квітня, а це означатиме смерть для бізнесу.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що локдаун в Україні на новорічні свята можуть ввести після підбиття підсумків "карантину вихідного дня". За його словами, уряд "буде розуміти, куди рухатися в кінці грудня - на початку січня" тільки після аналізу, як додаткові обмеження у вікенди, що діяли три тижні, відбилися на епідеміологічній ситуації в країні.

Додамо, секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов підтвердив, що локдаун в країні буде, але точної дати поки нема.

Loading...