У ще трьох містах України посилюють карантинні заходи

Нові заходи безпеки запроваджують із вівторка, 17 березня

Фото з відкритих джерел

Міські ради у Полтаві, Миколаєві та Сумах заявили про посилення заходів безпеки, щоб обмежити поширення коронавірусу в Україні. Відповідні рішення були ухвалені міськрадами у понеділок, 16 березня. 

Згідно з повідомленням Миколаївської міської ради, від 17 березня тимчасово зупиняють роботу об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб:

  • кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
  • дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, зоопарку;
  • фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
  • усіх магазинів, крім продуктових та аптек;
  • торговельно-розважальних центрів;
  • будівельних ринків та інших (крім продуктових);
  • ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів тощо;

Як зазначається, у Полтаві, відзавтра, 17 березня, мають бути зачинені на карантин усі торгівельно-розважальні центри, фітнес-клуби, заклади громадського харчування. Однак у звичному режиму працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, пошта, заправки, авто та залізничні вокзали, лікарні та ОМС.

Щодо Сум, то у місті закликають переходити на дистанційну роботу за допомогою електронних гаджетів, на кшталт телефонів, комп'ютерів, планшетів тощо органи місцевого самоврядування та керівників підприємств всіх форм власності. 

Нагадаємо, в Одесі із понеділка, 16 березня, зупиняється робота всіх об'єктів загального користування, окрім аптек та продуктових магазинів. 

У центрі Львова через запровадження обмежувальних заходів сьогодні зранку, 16 березня, безлюдно, розважальні центри зачинені, працюють лише продуктові магазини, аптеки та автозаправні станції.

Також у зв'язку з поширенням коронавірусу в Україні Тернопіль з вівторка, 17 березня, має намір закрити ринки, розважальні центри і магазини, окрім продуктових і аптек.

Відповідні обмеження теж запровадили в Києві, Ужгороді, не працюватимуть всі магазини, окрім продуктових та аптек, у Запоріжжі

Loading...