live

У селі на Буковині спалах COVID-19: Усі зроблені тести дали позитивний результат

Фото з відкритих джерел

Сільський голова закликав односельчан дотримуватися карантину та звертатися до медиків у випадку появи симптомів хвороби

У селі Чорнівка Чернівецької області стався спалах коронавірусної хвороби COVID-19: усі проведенні напередодні тести показали позитивний результат. Про це повідомив сільський голова Георгій Бота у Facebook.

"Ситуація складна!!! І це не десь у сусідньому селі, а поруч з нами ! На кожному кроці чатує небезпека — можна заразитися COVID-19. Всі аналізи, які були зроблені напередодні, — позитивні! Хворих багато!", - заявив сільський голова. 

За попередньою інформацією, двоє жителів села знаходяться у лікарні, інші хворі лікуються амбулаторно. Крім цього, декілька родин перебувають на самоізоляції. 

Також Георгій Бота наголосив, що хвороба може протікати безсимптомно і людина може не знати, що є носієм вірусу та інфікує інших. У зв'язку з цим голова села закликав жителів залишитися вдома, обмежувати спілкування один з одним, дотримуватися дистанції при спілкуванні та використовувати засоби індивідуального захисту. 

Новини за темою: У Слов'янську спалах коронавірусу, в місті посилюють карантин

"Звертаю вашу увагу, що сьогодні буде поновлено проведення дезінфекції вулиць села. Але, наголошую, що найефективніший метод профілактики хвороби - свідома самоізоляції вдома, мінімізація контактів один з одним", - додав сільський голова. 

Крім цього, у зв'язку зі спалахом коронавірусу робота установ та організацій на території села проводиться в режимі онлайн та по телефону. Прийом громадян не проводиться.

Новини за темою: У Закарпатській області стався спалах коронавірусу: Село закрили на карантин

Нагадаємо, нещодавно у Житомирській області посилили карантин через збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19. У зв'язку з цим було знову заборонено діяльність низки закладів та проведення богослужінь. 

Loading...