У Росії виділили 870 млн руб на вирішення проблем з водою в Криму

Фото з відкритих джерел

Там хочуть забезпечити Крим водою об'ємом близько 22 500 куб. м на добу

Мінекономрозвитку Росії повідомляє, що достроково направило понад 870 млн рублів на вирішення проблем з водою в окупованому Криму. Про це йдеться на сайті Мінекономрозвитку Росії.

"Мінекономрозвитку Росії на два тижні раніше встановленого терміну направило понад 870 млн рублів на оперативні заходи щодо забезпечення водою жителів Криму і Севастополя з федерального бюджету бюджетам регіонів", - повідомили там.

Як зазначається, відомство довело до бюджету Севастополя і Криму всі виділені кошти в розмірі 227,7 млн ​​руб і 643,5 млн руб відповідно.

У міністерстві додали, що вже до кінця цього року "Крим буде додатково забезпечений близько 22 500 куб. м води на добу, Севастополь – не менше 18 500 куб. м води на добу".

Повідомляється, що тепер так звана влада Криму і Севастополя повинна "максимально оперативно укласти державні контракти на виконання робіт щодо зниження втрат в мережах водопостачання, геологічне вивчення та розвідку водозаборів для збільшення використання підземних вод".

Новини за темою: Велика Британія підтримала створення Кримської платформи, - МЗС

Нагадаємо, нещодавно прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що РФ здатна самостійно забезпечити Крим водопостачанням, без участі України.Loading...