У Рівненській області громада ПЦУ виселяє з будинку священника УПЦ

На Рівненщині священика УПЦ виганяють з дому Скріншоти з відео

У будинку чоловіка вже прописали священника ПЦУ

У Рівненській області громада Православної церкви України (Київська митрополія) виселяє з дому на вулицю священника Української Православної церкви (Московський Патріархат). Про це повідомляє Pavlovsky News

Так, 17 вересня, в селі Поліське до будинку священника УПЦ Степана Корольчука прийшли представники громади ПЦУ з вимогою звільнити будинок. У ньому чоловік проживає разом з сім'єю більше 20 років.

За даними Рівненської єпархії УПЦ, в будинку Корольчука вже прописали священника ПЦУ. Зазначається, що цьому посприяв місцевий сільський голова.

Новини за темою: На Рівненщині спіймали священника, який торгував зброєю із ООС

До слова, конфлікт у селі розпочався у 2019 році. Тоді громада ПЦУ перереєструвала на себе церкву, де до цього служили віруючі УПЦ. У зв'язку з цим громада Української православної церкви була змушена проводити богослужіння в наметі, який знаходився у дворі священника.

В результаті представники ПЦУ почали всіляко намагатися видворити священника з дому. Однак, місцеві правоохоронці відмовилися сприяти цьому без рішення суду. 

Зазначимо, суд у цій справі відбудеться в п'ятницю, 25 вересня.

Нагадаємо, раніше у Львівській області неонацисти погрожували православному священнику УПЦ МП Максиму Йоєнку через те, що поруч з будинком він розмістив вагончик для проведення богослужінь.

Loading...