У Рені на зустріч з місцевою владою не пропустили активістів молодіжного крила ОПЗЖ і самих місцевих жителів

Фото з відкритих джерел

У місті Рені Одеської області на зустріч місцевої влади з народом не пропустили цей самий народ і представників молоді. Про це повідомив керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" в Одесі Михайло Усєнок на своїй сторінці в Facebook.

За словами активіста, зустріч відбулася в міському Будинку культури. На заході були присутні: Ігор Плехов (мер міста Рені), Олег Зуєв (голова Ренійської райради), Максим Куцій (губернатор Одеської обл.) та його помічники.

Як розповідають місцеві жителі, на вході в будинок культури стояли представники адміністрації зі списками. Саме за цими списками і пропускали людей. У зв'язку з цим городяни так і не змогли поставити свої запитання представникам влади.

"Традиційно на зустріч зігнали бюджетників - директорів шкіл і дитячих садків, співробітників адміністрацій. Дуже цікаво, які питання обговорювалися, які проблеми по місту вирішувалися? Пропустили туди тільки тих, кого потрібно, тільки своїх. А як же народ і звичайні жителі міста? Дуже показове ставлення до людей. Мер і діюча влада вирішують тільки свої справи і створюють видимість турботи про людей", - зазначив глава Одеської організації молодіжного крила ОПЗЖ Михайло Усєнок.

Фото з відкритих джерел