live

У разі введення надзвичайного стану, державні підприємства будуть перепрофільовані під потреби населення, - політичний експерт

Телеканал ZIK

Мета введення надзвичайного стану – максимальне дотримання правил карантину

Якщо в Україні введуть надзвичайний стан, державні підприємства, до приватних ніхто не прийде, перепрофільовують своє виробництво під потреби охорони здоров’я. Будуть виробляти маски, дезінфектори, захисні окуляри, костюми для медиків, тест-ситеми.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Олександр Мусієнко.

Відповідаючи на питання ведучого, чи будуть забирати в українців автомобілі та допускати до квартир посторонніх людей, Олександр Мусієнко зазначив:

"Цей надзвичайний стан, навіть, якщо він буде введений, буде вводитися саме з метою самоізоляції, щоб громадяни якомога на довший термін зберігали умови карантину, не виходили зайвий раз на вулицю. А підселяти нікого не будуть, враховуючи, що діють обмеження на масові зібрання. Єдина мета, чому просить міністр охорони здоров’я запровадити надзвичайний стан – це дотримання правил карантину і загальна ізоляція", ‒ заявив експерт.

Новини за темою: Рабінович: Опозиція наполягає на тому, щоб в країні ввели надзвичайний стан

Водночас він додав, що надзвичайний стан – це принципова і потрібна сьогодні для України річ.

"Адже усі державні підприємства, до приватних ніхто не прийде, державні підприємства перепрофільовуються під потреби охорони здоров’я. Маски, дезінфектори, захисні окуляри, костюми для медиків, тест-ситеми. Це те, що треба було зробити протягом тижня. Чому цього не робиться, або чому це робиться повільно – тут виникають запитання. Тому я розумію, чому міністр про це  каже. Для нього, як для людини, яка відповідає за медицину, є розуміння, що це буде колапс медичної системи", – підкреслив Олександр Мусієнко.

Як повідомляли, міністр охорони здоров'я Ілля Ємець закликав народних депутатів проголосувати за введення надзвичайного стану в Україні через поширення коронавірусу COVID-19.

Нагадаємо, станом на 07:40 понеділка, 23 березня, кількість заражених коронавирусною інфекцією COVID-19 у світі становить 339 259 осіб, зокрема в Україні відомо про 73 випадки інфікування.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати готуються до позачергового засідання, розробляючи низку законопроектів.

Додамо, 18 березня народний депутат і член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов повідомив, що він захворів коронавирусною інфекцією.

 

Loading...