У районі ООС посилили заходи безпеки на КПВВ через коронавірус

При перетині лінії розмежування обов'язково проводять вимірювання температури

Вимірювання температури на КПВВ Штаб ООС

У контрольних пунктах в'їзду-виїзду по всій лінії розмежування на сході України посилили заходи, направлені на недопущення поширення на контрольовану територію коронавірусу. Про це повідомляє штаб ООС.

"Відтак, обов'язкова температурна перевірка буде проводитись у всіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду в районі операції Об'єднаних сил. Прикордонники разом із медичними працівниками перевірятимуть температуру у людей, що слідують з тимчасово окупованої території України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за результатами температурного скринінгу громадян, які хворіють, будуть направляти до установ охорони здоров'я.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 27 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2801 особи, а загальна кількість інфікованих коронавірусом досягла 82 164 осіб.

В Італії, що наразі є третьою в світі країною за кількістю інфікованих коронавірусною інфекцією, COVID-19 вперше діагностували в українки.

Згодом директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев підтвердив наявність коронавірусу у громадянки України, яка працює в Італії, та розповів, що її стан некритичний. 

 

Loading...