У Раді створять групу для розробки змін до закону про гральний бізнес

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

Наразі закон, який регулює відповідну діяльність, має дві колізії

У Верховній Раді створять робочу групу для розробки змін до закону про гральний бізнес. Відповідне рішення ухвалив комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, передає пресслужба Апарату Верховної Ради.

Зазначається, що комітет розглянув питання щодо прийнятого Кабінетом міністрів рішення про створення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, а також затвердження її голови та її членів.

Зокрема, народні депутати підкреслили, що закон "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" містить колізію: дві частини статті 7 закону по-різному визначають, хто саме проводить конкурс з відбору членів комісії.

Новини за темою: Тернопільська облрада заборонила на території області легалізований Зеленським гральний бізнес

"В одній частині це має бути Кабінет міністрів із залученням у конкурсну комісію кандидатів від профільного комітету, а в іншій - це має бути комісія з вищого корпусу державної служби за загальною процедурою відбору державних службовців. Однак, Кабінет міністрів, не маючи на це повноважень, самостійно обрав одну з цих норм", - зазначили у комітеті.

Члени комітету висловились за необхідність врегулювання колізії та закликали КМУ діяти в рамках закону.

"Комітет вирішив: направити запит до Кабінету міністрів щодо порядку прийняття рішення про створення комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та затвердження голови та її членів; створити робочу групу з розробки в стислі терміни змін до закону "Про гральний бізнес" з урахуванням побажань, висловлених під час засідання", - сказано у повідомленні.

Новини за темою: На Київщині втретє зачинили один й той самий підпільний гральний заклад

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес, який отримає ліцензії, повинен наступного року принести в бюджет країни 5 млрд гривень.

Loading...