У Раді хочуть боротися з деструктивними сектами

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова Фото з відкритих джерел

Під релігійними установами може прикриватися фінансова установа, яка може забирати у людей їхнє майно

Парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розробляє законопроєкт про діяльність деструктивних релігійних організацій або так званих "сект". Про це "Громадському" повідомила народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова.

"В Америці це дуже потужно обговорювалося, у нас, на жаль, ці відносини не врегульовані. Під релігійними установами може прикриватися фінансова установа, яка може забирати у людей їхнє майно", - зазначила вона.

Третьякова назвала такі організації "цілою системою з нейролінгвістичним програмуванням".

"Така проблема є, коли під релігійною установою ховається фінансова установа, яка, в тому числі, і з "чорними нотаріусами" [працює], яка хоче забрати у людини її майно, користуючись тим, що людина в біді. Програмуванням починають робити все, щоб вона в цю організацію принесла кошти. Потрібно, щоб ми їм протидіяли", - наголосила вона.

Окрім цього, на думку Третьякової, Україні бракує демографічної агенції, яка проводила б детальне опитування українських родин у різних містах про їхнє життя та матеріальний стан.

Голова комітету додала, що важливо розуміти, які родини поширені у різних містах, скільки в середньому в них дітей, хто є годувальником та яким чином він приносить дохід (наприклад, зарплата найманого працівника чи дохід від бізнесу).

Раніше повідомлялося, що влада Сеула подала позовну заяву до прокуратури щодо 12 лідерів секти "Храм скинії свідоцтва Шінь-Чонджу", яких звинувачують у вбивстві, заподіянні шкоди та порушенні закону з контролю за поширенням інфекційних захворювань, зокрема коронавірусу COVID-19.

Loading...