У проєкт бюджету-2021 заклали понад 15 млрд грн на вакцини проти COVID-19, - МОЗ

Вакцина від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Також відомство закладає 595,5 млн грн на трансплантацію

У проєкт державного бюджету на 2021 рік Міністерство охорони здоров'я закладає на вакцини проти коронавірусу COVID-19 15,08 млрд грн, які підуть на вакцинацію людей з груп ризику. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє в Telegram пресслужба відомства. 

"Ми заклали відповідні кошти на боротьбу з епідеміями та на заходи, які з цим пов'язані, зокрема і на вакцинацію. Виходили ми з тієї вартості вакцин, яку нам надали кілька компаній, які зараз знаходяться на третій фазі клінічних випробувань. Вакцинація буде проводитися коштом держави громадянам, які знаходяться у групі ризику: медичні працівники, особи віком понад 65 років, працівники освітньої сфери, особи з хронічними захворюваннями тощо. Ці категорії населення визначені згідно з рекомендаціями Європейської комісії та МОЗу", - розповів Степанов.

Новини за темою: Коронавірус блокує відчуття болю, - дослідження

Окрім цього, МОЗ планує збільшити видатки на розвиток трансплантації в Україні до 595,5 млн грн. Відомо, що цього року на операції з пересадки органів було заплановано 112 млн грн, і ця сума станом на зараз майже вичерпана.

"Залишилося 8 млн грн, які ми передали у резерв. На них розраховуємо здійснити першу в історії України пересадку легень, також запланована трансплантація кісткового мозку. Вже зараз бачимо дефіцит коштів, тому заклали більшу суму видатків на наступний рік",  - уточнив міністр.

Новини за темою: В Україні кількість випадків коронавірусу подолала позначку у 201 тис., за останню добу виявили - 2671

Нагадаємо, раніше Максим Степанов розповів, що Кабмін не має наміру вносити зміни в режим роботи громадського транспорту в період карантину стосовно кількості пасажирів, які можуть перебувати в салоні. 

 

Loading...