У президента пояснили, що зміниться в Україні після введення нових релігійних свят

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква Фото з відкритих джерел

Роботодавці, які відзначають одне з цих свят, отримуватимуть додатковий вихідний

Заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква пояснив особливості законопроєкту про надання державного статусу святам Рамазан-байрам, Курбан-байрам, Песах, Рош га-Шана, Ханука та Великдень західного обряду. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, документ, поданий президентом Володимиром Зеленським, передбачає надання вихідного дня роботодавцю, який відзначає одне з цих свят та належить до певної релігійної конфесії.

Також заступник глави Офісу наголосив, це продемонструє відданість України принципам рівності, толерантності та взаємоповаги. Крім цього, віряни зможуть реалізувати своє право на вільне віросповідання без порушень споконвічних традицій.

Новини за темою: Кабмін підтримав ініціативу Зеленського про призначення нового професійного свята

"В Україні діє велика кількість релігійних громад, які сповідують філософію різних релігій світу. Проте десятиліття панування ідеології державного атеїзму спотворили ставлення людей до окремих релігійних течій", – пояснив Жовква.

За його словами, філософією цього документа є побудова в Україні мультиконфесійного толерантного суспільства відкритого типу, як у розвинутих демократичних країнах. 

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський запропонував визнати державними релігійні свята Рамазан-байрам, Курбан-байрам, Песах, Рош га-Шана, Ханука та Великдень західного обряду. Після чого це питання було доручено опрацювати Кабінету міністрів України.Loading...