У повітряний простір України ввійшли бомбардувальники США

Американські повітряні судна супроводжують українські винищувачі

Бомбардувальники США в повітряному просторі України Командування Повітряних Сил ЗСУ

Стратегічні бомбардувальники США В-52Н увійшли в повітряний простір України. Про це повідомила пресслужба Командування Повітряних сил ЗСУ у Фейсбук.

Зазначається, що 2 американські судна супроводжуватимуть українські винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил. Як повідомляють у ЗСУ, американські пілоти створюють можливості колективної оборони й надають США, країнам НАТО та ключовим партнерам Альянсу стратегічні та операційні можливості. "Американські партнери України у черговий раз демонструють всебічну підтримку нашої держави на міжнародній арені у сфері безпеки", – написали в пресслужбі.

Нагадаємо, 14 серпня 3 стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США В-52Н у супроводі винищувачів Повітряних Сил ЗСУ ввійшли в повітряний простір України для патрулювання неба. Тоді в ЗСУ повідомили, що такі заходи будуть проводити регулярно.

Новини за темою: Американські літаки над Україною: Чому бомбардувальники США патрулюватимуть український повітряний простір

Згодом стало відомо, що Росія підняла свої винищувачі через патрулювання американських бомбардувальників в небі над Україною. Російські радари виявили судна над акваторією Чорного моря.

Loading...