У полтавського губернатора Синєгубова в усiх сферах є свої люди, - ЗМI

Олег Синєгубов "Полтавщина"

Нещодавня історія із затриманням на хабарі ексрадника Полтавської ОДА Максима Ратнера навела на питання, а хто ще працює в отченні голови обладміністрації Олега Синєгубова. Так от, за даними ЗМІ, чи не у кожній сфері Синєгубов має своїх "цікавих" персон. Про це йдеться в сюжетi телеканалу "112 Україна".

Зокрема радник Синєгубова з питань нафтогазового комплексу Віталій Деркаченко. Частіше його називають "смотрящим", і він, як Ратнер, має свої "темні історії". Раніше він був головою тендерного комітету "Укргазвидобування". За час його роботи там у 2014-2015 роках компанія організувала закупівлю товарів по завищених цінах, що призвело до переплати від 20 до 40 млн грн - передають журналісти порталу "Наші гроші".

Окрім того, у 2015 році полтавською поліцією проти нього була відкрита кримінальна справа за розкрадання 2,8 млрд грн. Її закрили за дивних обставин за декілька годин до зустрічі 2016 року - повідомляють журналісти видання "Останній Бастіон".

"У цій справі були проведені всі необхідні оперативно-слідчі дії, але за вказівкою слідчий протягом 40 хв. закрив її, зробивши подарунок під ялиночку як розкрадачам, так і своєму керівникові. В розпорядженні видання є інформація, що вартість закриття цієї справи складала 40 млн грн", - йдеться в сюжеті.

Судячи з нещодавньої історії з другим радником Синєгубова Максимом Ратнером, практика продажу кримінальних справ на Полтавщині триває донині.

Loading...