У Польщі хочуть винести права українських працівників на міждержавний рівень

Ян Кшиштоф Ардановський Фото з відкритих джерел

У Польщі зазначили, що українців поважають завдяки їхній надійності та працьовитості

Польський міністр сільського господарства і розвитку села Ян Кшиштоф Ардановський 4 липня заявив, що права українців, які працюють у Польщі потрібно врегулювати міжурядовою угодою. Про це повідомляє Укрінформ

За його словами, наразі у Польщі працюють тисячі громадян України, які заробили повагу завдяки своїй чесності, надійності та працьовитості. 

"Можливо, це (статус українців - ред.) має врегулювати міждержавна угода, яка давала б і більші гарантії, і більшу безпеку, кращу опіку, дотримання прав працівників. Це все буде предметом міждержавних переговорів", – зазначив Ардановський.

Також міністр наголосив, що приїзд українців до Польщі на роботу є доброю нагодою, щоб подружитися.

Новини за темою: До Польщі прибули два літаки з українськими заробітчанами

"Це прекрасна нагода, аби краще познайомитися. Адже у нас схожа мова, у переважній більшості ми християни. Потрібно пізнати себе і спосіб мислення, чутливість і на цьому будувати дружні відносини. Кращого часу не буде", – підкреслив Ардановський.

Новини за темою: Польща знову відновила карантин для авіапасажирів з України

Нагадаємо, цього тижня посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький заявив, що громадяни України, які їдуть до сусідньої країни працювати, пройдуть тестування на коронавірус за кошти держави.Loading...