У поліції пояснили, за яких умов українців штрафуватимуть за відсутність маски

Фото з відкритих джерел

Порушникам карантину загрожує штраф до 255 гривень

В Україні з 21 листопада почали діяти нові санкції за порушення карантину у вигляді штрафів до 255 грн для громадян, які перебувають у громадських місцях чи транспорті без захисних масок. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції. 

"Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів", - зазначили у поліції. 

Зокрема, спочатку громадянам без масок зроблять зауваження та попросять вдягнути маску. Однак, у випадку відмови порушникам карантину можуть виписати штраф. 

Новини за темою: Локдаунів у країнах можна уникнути, достатньо всім носити маски, - ВООЗ

"Першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника", - роз’яснив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Нагадаємо, цього тижня президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

Loading...