Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нідерландах скасували зйомки візиток учасників Євробачення-2020

Євробачення-2020 Фото з відкритих джерел

Першими відмовилися від зйомки Ізраїль і Литва

У зв'язку з введенням карантину в країнах Європи через поширення коронавірусу COVID-19, у Нідерландах скасували зйомки візиток учасників Євробачення-2020. Про це повідомляє Wiwibloggs

Згідно з повідомленням, візитки зазвичай знімаються в приймаючій країні. В цьому році 41 учасник повинен був записати їх в Нідерландах. Через спалах коронавірусу в Європі, зйомки скасували. Колективи створять свої візитки кожен у себе на батьківщині.

Як наголошується, першими відмовилися від створення відеовізиток своїх учасників у приймаючій країні Ізраїль і Литва.

Раніше повідомлялося, що через поширення коронавірусної інфекції, щорічний концерт учасників Євробачення-2020 опинився під загрозою зриву. Його перенесуть з 4 квітня або зовсім скасують.

Нагадаємо, відомий вірусолог Аб Остерхаус із Нідерландів виступив із заявою, що Євробачення-2020, яке має відбутися в Роттердамі, під загрозою зриву через коронавірус COVID-19. У свою чергу адміністрація конкурсу зазначила, що якщо епідемія коронавірусу не стихне, то Євробачення-2020 все одно відбудеться. Швидше за все, конкурс пройде або в телевізійній студії, або при порожній арені. Правда, дати та місце проведення можуть бути іншими.

Loading...