У Нацполіції заявили про збільшення кількості рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантину

Голова Національної поліції України Ігор Клименко Фото з відкритих джерел

Наразі працює близько тисячі рейдових груп, утім їх кількість буде збільшено

Поліція збільшить кількість рейдових груп, які перевірятимуть дотримання карантинних норм. Про це заявив очільник Національної поліції України Ігор Клименко, передає пресслужба МВС.

За його словами, наразі працює близько тисячі рейдових груп, утім їх кількість буде збільшено. Вони перевірятимуть дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання. 

Очільник Нацполіції повідомив, що з початку тижня перевірено майже 40 000 закладів, складено понад 3 200 адміністративних протоколів за порушення карантину та розпочато 22 кримінальні провадження. 

"Загалом із початку дії карантинних обмежень складено 50,5 тисячі адміністративних протоколів. За результатами їх розгляду судами накладено штрафи на майже 20 мільйонів гривень. За тиждень викрито 536 закладів харчування та дозвілля, які працювали після 22-ї години", - сказав Клименко.

Новини за темою: Житомир також відмовився запроваджувати "карантин вихідного дня"

Нагадаємо, 11 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження "карантину вихідного дня". Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні "карантину вихідного дня" та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть. 

Пізніше секретар оперативного штабу Одеської міськради щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Олександр Тиховський заявив, що в місті не планують запроваджувати "карантин вихідного дня". Міська влада Тернополю також відмовилась вводити "карантин вихідного дня" у місті.

Loading...