У нас вже на виході 4-5 препаратів для лікування COVID-19, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Влада розпочне поставки вакцини, як тільки вона з'явиться

На сьогодні для лікування коронавірусу в Україні готується 4-5 нових ліків. Вони вже проходять клінічні випробування. Про це під час брифінгу заявив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, українська влада тримає руку на пульсі і готова забезпечити поставки вакцини від COVID-19, як тільки вона з'явиться.

"Ну і окремо ми робимо деякі речі в Україні: і профілактичні ліки, і нові ліки, які будуть застосовуватися... У нас чотири або п'ять вже на виході різних видів ліків, які проходять клінічні випробування і будуть допомагати людям. Як я сказав, профілактика COVID-19 або будуть пом'якшувати сам процес протікання хвороби", - додав Зеленський.

Новини за темою: Другий день поспіль антирекорд щодо коронавірусу: В Україні за добу підтвердили 4069 заражень

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що до кінця вересня - початку жовтня в Україні очікується близько трьох тисяч випадків коронавірусу COVID-19 щодня.

Крім того, повідомлялося, що у Раді національної безпеки та оборони готуються до істотного зростання захворювань на коронавірус в Україні. За її прогнозами 25 жовтня кількість хворих може становити близько 360 тис. осіб.

Loading...