У нас не совок: Зеленський доручив Шмигалю розібратися з VIP-палатами для чиновників

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Винятків не буде і для перших осіб держави

Президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю скасувати всі нормативні акти, які вимагають "особливого підходу" до лікування перших осіб держави. Про це він повідомив у відеозверненні, яке транслював телеканал ZIK.

"Прем’єр-міністру України поставлена задача вирішити питання так званих VIP-палат та відмінити усі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК", - сказав президент.

За його словами, в жодного політика чи бізнесмена, у державних та комунальних лікарнях, не буде кращих умов, ніж у звичайного українця. Вони “будуть перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років побудували в цій країні”.

“Можливо тоді зрозумієте, як це – не мати можливості лікуватись у Швейцарії або Ізраїлі", - додав Зеленський.

За його словами, якщо рівні умови стосуються всіх, то винятків не буде і для перших осіб держави: президента, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради.

Також президент наполегливо рекомендував керівникам медичних закладів не перетворюватись на готельєрів, не займатись торгівлею палатами чи облаштуванням ординаторських під перебування якихось "шишок". Інакше будуть санкції.

Нагадаємо, під час відеозвернення президент України Володимир Зеленський заявив, що до кінця п’ятниці Україна повністю перекриє державний кордон.

Loading...