У МЗС розповіли про шанси України на потрапляння до "зеленого списку" Євросоюзу

Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Ситуація з коронавірусом в Україні "м'яко кажучи, набагато гірша, ніж потрібно"

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оцінив ймовірність потрапляння України в список країн "зеленої" зони за результатами його перегляду Євросоюзом 14 липня. Про це він розповів в інтерв'ю "Сьогодні".

За словами міністра, шансів на отримання дозволу про вільний в'їзд українцям до країн ЄС немає жодних, адже ситуація з коронавірусом в країні "м'яко кажучи, набагато гірша, ніж потрібно". 

"Але ми в МЗС зробили все, щоб допомогти МОЗ налагодити діалог з ЄС, увійти у внутрішні процедури і механізми взаємодії з ЄС, щоб українська сторона мала можливість надавати максимально динамічно повну інформацію не тільки про цифри, але і про ті заходи, які ми застосовуємо в Україні для боротьби з коронавірусом", - зазначив Кулеба.

Нагадаємо, що для включення України до списку "зелених" країн показник відношення кількості хворих COVID-19 до всього населення повинен бути меншим або рівний 16 осіб на 100 тисяч. Наразі він становить 62,4.

Новини за темою: Євросоюз дозволив відкрити кордони для деяких категорій українців: Список

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав список країн, які вже відкрили свої кордони для громадян України.Loading...