У МЗС назвали раптову перевірку військ РФ "погрозою силою"

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар Фото з відкритих джерел

Заступник глави МЗС України переконаний, що такі дії сусідньої країни не є безпечними

У Міністерстві закордонних справ відреагували на раптову перевірку боєздатності військ Російської Федерації на кордоні з Україною та розцінили її як демонстрацію агресивних планів. Про це 17 липня у Twitter повідомив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

За його словами, дії Росії на українському кордоні можна трактувати, як "погроза силою". 

"Тільки не називайте мене алармістом чи панікером...Такі раптові перевірки боєготовності військ РФ, особливо на нашому кордоні, не можна трактувати інакше, як "погроза силою". Хай мене юристи виправляють, якщо я помиляюся. А вчора хтось говорив, що агресивних планів немає...", – зазначив Боднар. 

Новини за темою: Міноборони не фіксує підготовку РФ до наступу зі сторони анексованого Криму

Нагадаємо, 17 липня Росія почала раптову перевірку військ Південного і Західного військових округів, а також окремих сполук центрального підпорядкування, Повітряно-десантних військ і морської піхоти Північного, Тихоокеанського флотів. Зазначається, що в ході перевірки передбачено проведення з військами 56 навчань тактичного рівня.

Зауважимо, за день до цього заступник глави російського Міністерства закордонних справ Андрій Руденко заявив, що в РФ немає і не може бути агресивних планів щодо України.

Loading...