У Миколаєві коронавірус виявили у 4 школах та 2 дитсадках

Фото з відкритих джерел

Хворобу підтвердили у дітей та працівників освітніх закладів

У Миколаєві у шести навчальних закладах виявили хворих на коронавірус COVID-19. У зв'язку з цим декілька груп та класів відправили на самоізоляцію. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА. 

Як зазначається, випадки коронавірусу підтвердили у дітей та персоналу закладів. Зокрема, вірус виявили у чотирьох школах та двох закладах дошкільної освіти:

У зв'язку з цим на самоізоляцію було направлено такі класи та групи:

  • ЗСО № 19 — 1 клас;
  • ЗСО № 20 — 1 клас;
  • ЗСО № 29 — 2 класи;
  • ЗСО № 46 — 1 клас;
  • ЗДО № 71 — 1 група;
  • ЗДО № 95 — 1 група.

Зауважимо, станом на 5 вересня у Миколаївській області показник захворюваності на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тисяч населення становить 54,23. Тоді як допустимий базовий рівень повинен бути не більше 40 на 100 тисяч населення.

Новини за темою: Українські школи готові до дистанційного навчання на випадок великої хвилі COVID-19, - Зеленський

Середня кількість тестувань методами ПЛР та ІФА впродовж семи днів на 100 тисяч населення – 59,56 при допустимому рівні не менше ніж 24 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, нещодавно у селі Тернопільської області зачинили на карантин школу, де коронавірус COVID-19 підтвердили в директорки закладу.

Крім цього, у Львівській області три школи у різних районах регіону розпочали навчальний рік з дистанційного навчання через зараження корованірусом працівників закладів. 

ZIK

Loading...