У МОЗ закликали масово вакцинуватися від грипу для уникнення поєднання з коронавірусом

Віктор Ляшко Новое время

Держава має намір закупити вакцину для громадян, які перебувають у зоні ризику

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко наголосив на необхідності масової вакцинації громадян від грипу для уникнення поєднання хвороби з коронавірусом COVID-19. Про це він повідомив у Facebook

Так, Ляшко наголосив, що Міністерству охорони здоров'я (МОЗ) виділено кошти для закупівлі 1,41 мільйона доз імунобіологічних препаратів (вакцин) проти грипу для щеплення осіб, які належать до групи ризику.

Зокрема, держава має намір закупити вакцину для щеплення медичних працівників, освітян, працівників поліції та прикордонної служби, які входять до групи високого ризику інфікування. 

"Хочу ще раз нагадати усім, що карантин не скасовує необхідність планової вакцинації. І тим більше, необхідно вакцинуватися від сезонних штамів грипу. Більше того, нам необхідна масова вакцинація від грипу, щоб уникнути можливого поєднання грипу та COVID-19", - зазначив Ляшко. 

Новини за темою: В Україну йде епідсезон грипу: Як не переплутати з коронавірусом і навіщо вакцинуватися

За його словами, вакцини від тих штамів грипу, які будуть циркулювати, розроблено та зареєстровано, у тому числі в Україні. 

"Усі наявні вакцини пройшли перекваліфікацію ВООЗ та підтвердили свою безпечність. Країнами походження є країни лідери у виробництві вакцин у світі – Франція, Нідерланди та Південна Корея", - додав санітарний лікар. 

Вакцинація від грипу - пріоритет цього року

Міністерству охорони здоров’я виділено кошти для купівлі 1,41 млн доз...

Опубліковано Виктором Ляшком Середа, 7 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно МОЗ заклало у проєкт державного бюджету на 2021 рік 15,08 мільярда гривень на закупівлю вакцини проти коронавірусу COVID-19, яку отримають люди з групи ризику. 

Loading...