Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У Житомирі деякі лікарні "вписують" у статистику кисневі точки, які не відведені під лікування COVID-19, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Степанов зауважив, що міська лікарня №1 та міська лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка повністю забезпечені киснем

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов перевірив низку лікарень у Житомирі та встановив, що одна з них "вписує" в статистику кисневі точки, які не відведені під лікування пацієнтів з COVID-19. Про це він повідомив у Facebook.

Зокрема, Житомирська обласна лікарня, яку 6 листопада визначили для лікування пацієнтів з COVID-19, досі не підписала договір з Національною службою здоров'я, проте вже приймають хворих з COVID-19 і госпіталізували 11 людей.

За словами міністра, ситуація з інфекційним контролем в цій лікарні "жахлива, адже його немає". Лікарі поскаржились міністру, що не мають доступу до засобів індивідуального захисту.

"Виявив суттєві проблеми з подачею адекватної статистики щодо кисневих точок. Подано було 117, в реальності їх 66. Виявилося, що в статистику потрапляють нібито "вільні" кисневі точки, однак вони розташовані у відділеннях, не відведених під лікування COVID-19", - написав Степанов.

Водночас очільник МОЗ зауважив, що міська лікарня №1 та міська лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка повністю забезпечені киснем.

Новини за темою: Ситуація залишається досить напруженою, за минулий тиждень на COVID-19 захворіли майже 97 тис. осіб, - Степанов

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я та Офіс президента мають на меті до 20 грудня забезпечити 80% ліжок киснем для хворих на COVID-19.

 

Loading...