У МОЗ заявили, що Україна не може піти шляхом європейських країн у питанні повернення жорсткого карантину

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

За словами міністра, локдаун вводиться, аби розірвати ланцюг хвороби

Наразі Україна не може знову запровадити жорсткий карантин, як це роблять у низці європейських країн. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За словами міністра, локдаун вводиться, аби розірвати ланцюг хвороби.

"Я прекрасно розумію, що ми зараз не можемо піти тим шляхом, що пішли деякі європейські країни. Тим шляхом, яким пішов Ізраїль, який ввів повний локдаун на 14 днів", - сказав Степанов.

До слова, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що економіка України не витримає повторного введення жорсткого карантину. Він стверджує, що найкращий сценарій – це адаптивний карантин, "коли ми локально закриваємо, і розриваємо локальні ланцюжки захворюваності".

Новини за темою: Мова про локдаун наразі не йде, - міністр Кабміну

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна може повернутися до більш суворого карантину, якщо ситуація з поширенням коронавірусу COVID-19 буде погіршуватися. 

Так, міністр наголосив, що найкращий спосіб зупинити стрімке поширення хвороби - введення жорстких обмежень. Для прикладу він навів ситуацію у Тернополі, який нещодавно потрапив у червону зону карантину.

Loading...