У МОЗ заявили, що Україна не має статусу розробника вакцини проти коронавірусу

Віктор Ляшко МОЗ

За словами санлікаря, наразі МОЗ шукає українські підприємства, які візьмуться за виготовлення вітчизняної вакцини

Україна офіційно не має статусу розробника вакцини проти коронавірусу COVID-19. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі "Громадського радіо".

Він зазначив "унікальність" роботи над українським кандидатом на вакцину, в якій досліджували білки, що не розглядалися іншими розробниками.

"Ми зможемо пояснити, в чому унікальність вакцини, коли відповідні матеріали з'являться в експертному центрі МОЗ, оскільки зараз це авторське право виробників", - сказав Ляшко.

За словами санлікаря, наразі МОЗ шукає українські підприємства, які візьмуться за виготовлення вітчизняної вакцини. При цьому він підкреслив, що у світових розробників також не вистачає виробничих потужностей.

"Йде розмова про передачу технологій, щоб в Україні почали виробляти вакцину на власних фармацевтичних підприємствах - такі в Україні існують і готові почати виробництво", - додав Ляшко.

Новини за темою: Це байки Крилова, - епідеміолог про створення української вакцини від COVID-19

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов вважає, що люди, які критикують можливу українську вакцину від коронавірусу, страждають комплексом національної меншовартості.Loading...