live

У МОЗ створили понад 500 медичних бригад, які будуть виїжджати для проведення тесту на коронавірус

Швидка допомога. Ілюстративне фото УНІАН

Мобільні бригади створені в кожній області та в кожному районі

За ініціативою МОЗ в Україні було створено 567 мобільних бригад для проведення тесту на коронавірус. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Моїм розпорядженням як голови з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було дано доручення створити мобільні бригади. В кожній області, в кожному районі мобільні бригади створені для того, щоб забирати зразки для проведення тестування у вірусологічних лабораторіях методом ПЛР. Наразі таких бригад створено вже 567. Це саме ті бригади, які будуть виїжджати на місце дислокації пацієнта і забирати зразки. А потім логістичними шляхами передавати їх у лабораторії, які будуть проводити дослідження. Система організована, алгоритми працюють. Можливо, на першому етапі будуть деякі нестиковки, будь ласка, повідомляйте про це на гарячі лінії для того, щоби ми могли вчасно й ефективно відреагувати на будь-які порушення діючих затверджених алгоритмів", - розповів Ляшко

Новини за темою: В Україні можуть переглянути карантинні обмеження для людей працездатного віку, - Ляшко

Нагадаємо, станом на 10:00 30 березня загальна кількість хворих на коронавірус в Україні складає 480 осіб, з них 11 - летальні випадки, 6 - одужало. 

Loading...