У МОЗ розповіли внаслідок чого в країні спостерігається зростання хворих на COVID-19

Віктор Ляшко РБК-Україна

За словами головного санлікаря, зупинити поширення можна, якщо українці будуть дотримуватися карантинних заходів

Зростання кількості хворих на коронавірус в Україні спостерігається внаслідок сезонної епідемії. Про це в ефірі ток-шоу "Голос народу" на телеканалі "112 Україна" заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Перше - є сезонність. Зараз ми зайшли в сезон зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Коронавірус належить до цієї групи інфекційних хвороб, тому фіксується сезонне зростання, збільшення кількості захворювань", - сказав Ляшко.

За словами головного санлікаря, зупинити поширення можна, якщо українці будуть дотримуватися карантинних заходів.

"Для того, щоб якомога довше утримувати баланс між обмежувальними протиепідемічними заходами, які дозволяють працювати економіці і зберігати працездатність системи охорони здоров'я, коли приходить в лікарні контрольована кількість хворих, з якими справляється система охорони здоров'я, - ось це залежить від усіх нас", - додав Ляшко.

Новини за темою: Для боротьби із COVID-19 медиків будуть залучати на контрактній основі, - Ляшко

Нагадаємо, станом на ранок 30 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 378 729 випадків коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу зафіксовано 8 312 нових випадків зараження, 3 394 пацієнти одужали, а 173 особи померло.

Loading...