У МОЗ розповіли, коли в Україні очікується пік захворювань на коронавірус

В.о. гендиректора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін

РБК-Україна

За словами директора ЦГЗ, мова йде не лише про коронавірус, а й про інші вірусні захворювання

Пік пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні очікується наприкінці листопада. Про це заявив в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає "РБК-Україна".

За словами директора, мова йде не лише про коронавірус, а й про інші вірусні захворювання.

"Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада тому, що зазвичай це піковий період для усіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається наприкінці листопада і після цього йде на спад упродовж грудня, січня... Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності в нас буде наприкінці листопада", - сказав Кузін.

Новини за темою: Науковці показали, як поширюється COVID-19 при розмові за столом. Відео

До слова, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що у разі вимагання коштів від громадянина за лікування COVID-19 у державній лікарні слід негайно звернутись на гарячу лінію Національної служби здоров'я України. За словами санлікаря, держава повністю покриває лікування хворого.

Нагадаємо, станом на ранок 19 жовтня в Україні зафіксовано 303 638 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 4 766 нових випадків, 66 людей померли, 1 112 осіб подолали хворобу.Loading...