У МОЗ розповіли, як можна контролювати скупчення людей у транспорті

Віктор Ляшко МОЗ

Місцеві влади повинні збільшити кількість рухомого складу на маршруті, щоб уникнути скупчення людей

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що місцеві влади повинні збільшити кількість рухомого складу на маршруті, щоб уникнути скупчення людей. Про це він повідомив в ефірі "Громадського".

При цьому він зазначив, що в громадському транспорті повинні бути заповнені тільки посадочні місця.

"Як ми можемо впливати на скупчення людей в громадському транспорті? В першу чергу, збільшенням кількості транспорту. По-друге, розведення в часі початку роботи і завершення роботи на державних підприємствах, установах... Це також розтягує "час пік". Цікава була фраза:"ніхто цього не вирішує". Але питання до кого? До місцевого самоврядування", - зазначив Ляшко.

За його словами, такий досвід Україна може перейняти в інших країн: Італії, Франції, Іспанії, Польщі.

"Коли ми говорили, чому у нас закривається транспорт, а в тих країнах ні. Такого скупчення в годину пік в тих країнах не відбувається. Тут низка факторів. Транспортну інфраструктуру потрібно готувати до таких випадків", - додав Ляшко.

Новини за темою: У Києві підтвердили понад 100 випадків COVID-19, - Кличко

Нагадаємо, сьогодні, 1 липня, мер Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада ухвалила рішення про посилення карантинних заходів. Зокрема, обмежили роботу закладів харчування та розважальних закладів до 22:00.

 


Loading...