У МОЗ розповіли, чи повинні вчителі здавати тест на COVID-19 перед навчальним роком

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Вчителі повинні зробити тест, якщо контактували з інфікованими або мають симптоми COVID-19

Перед початком начального року вчителі, у яких відсутні симптоми хвороби, можуть не робити тест на коронавірус COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 8 серпня, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, міністр пояснив, що тестування вчителів на коронавірус не передбачено ні законодавством, ні відповідними наказами Міністерства охорони здоров'я.  

"Така функція не передбачена. У цьому немає потреби. У нас все, що стосується тестування, дуже чітко передбачено законодавством, нормативною базою, відповідними наказами МОЗ: хто саме потребує проведення тестів, у яких випадках. Такого механізму або розділу щодо проведення тестування вчителів немає", – заявив міністр.

Новини за темою: У МОН пояснили, хто має забезпечити школи масками та антисептиками

Однак, Степанов наголосив, що, якщо у вчителя є симптоми коронавірусу або, якщо він контактував з інфікованими, то тест на COVID-19 потрібно зробити обов'язково. 

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві охорони здоров'я наголошували, що в Україні населення стало більш вразливим до коронавірусу COVID-19. Зокрема, збільшилась кількість госпіталізацій та смертей, а громадяни загалом стали важче переносити перебіг хвороби.

Loading...