У МОЗ придумали кросворд, який допоможе урізноманітнити раціон овочів

Овочі Pixabay

За даними ЦГЗ, щодня людина повинна з'їдати понад 300 грамів овочів

Кожного дня людина повинна з'їдати понад 300 грамів овочів. Свіжі та натуральні продукти покращують якість і тривалість життя, а також роблять організм більш стійким до хвороб. Про це заявили в Центрі громадського здоров'я України.

Згідно з повідомленням, щодня людина повинна вживати в їжу 4-5 порцій овочів. Для жінок приблизний розмір порції - обсяг одного кулака, а для чоловіка - двох. Картопля не вважається основним овочем. А крім овочів бажано вживати одну порцію бобових в день, таких як квасоля, горох або сочевиця.

"Що нам дає споживання овочів? Більшість овочів містять величезну кількість вітамінів, мінералів, харчових волокон і разом з тим корисні калорії", - пояснили в ЦГЗ.

Крім того, чоловіки зазвичай їдять менше овочів, ніж жінки. Тому потрібно збільшити кількість овочів в раціоні у чоловічої частини населення.

З такої нагоди, Центр громадського здоров'я придумав спеціальний кросворд, за допомогою якого можна побачити назву овоча, щоб включити його у свій раціон.

Facebook/Центр громадського здоров'я

Новини за темою: Названі продукти, які найбільш подорожчали за півроку

Нагадаємо, станом на 13 листопада у порівнянні з 30 жовтня, оптові ціни на хурму знизилися на 10-15% до 43,5 грн/кг, а на картоплю збільшилися на 27% до 7 грн/кг. Закупівельні ціни борщового набору в середині листопада залишаються в основному на рівні кінця жовтня: капуста - 3 грн/кг, буряк - 4 грн/кг, морква - 4,5 грн/кг, цибуля - 3,5 грн/кг, проте картопля подорожчала на 27% до 7 грн/кг. Детальніше "Що відбувається на українському ринку з цінами на фрукти та овочі" читайте тут.

Loading...