У МОЗ пропонують запровадити погодинну оплату праці медикам, які борються із коронавірусом

У відомстві стверджують, що захист медпрацівників дозволить захистити українців

Ілля Ємець Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець пропонує запровадити погодинну оплату для медиків, які працюють в умовах поширення в Україні вірусу COVID-19. Про це він заявив в інтерв’ю "112 Каналу", повідомляє пресслужба МОЗ у Facebook.

"На наступне засідання Уряду я виходитиму з пропозицією: під час епідемії потрібно переходити на погодинну оплату для медичного персоналу. Та людина, яка, наче на війні, ризикує своїм життям, повинна мати достойний рівень забезпечення. Думаю, що зараз цю постанову підтримають", - заявив міністр.

Окрім цього він підкреслив, що в умовах поширення COVID-19 лікарі та інший медичний персонал перебувають в епіцентрі боротьби з вірусом, тому потребують додаткової підтримки та захисту.

"Захистимо лікаря – врятуємо українців. Ось філософія, яку сьогодні повинні сповідувати всі. Ми говоримо зокрема і про забезпечення медиків засобами індивідуального захиту та дезінфікуючими засобами", - зазначив Ємець.

Нагадаємо, раніше очільник МОЗ заявив, що в Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає у протистоянні COVID-19 не лише попереджувальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби. 

Loading...