У МОЗ пояснили, як саме діятиме "карантин вихідного дня"

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Міністр зазначив, що "карантин вихідного дня" точно не почне діяти 7-8 листопада

Під час "карантину вихідного дня" у країні працюватимуть лише продовольчі магазини, аптеки та транспорт. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Наша пропозиція – робити жорсткий карантин саме на вихідні дні, тобто, субота-неділя. Коли залишаться працювати виключно продуктові магазини, аптеки та звичайно транспорт. Усе решта – щоб у вихідні дні не працювало.

Це нам дає змогу хоч якось розірвати ланцюг передачі хвороби через відсутність спілкування людей один з одним", - сказав Степанов.

Водночас міністр зазначив, що "карантин вихідного дня" точно не почне діяти 7-8 листопада, однак, він допускає, що карантин діятиме вже 14-15 листопада.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня" в Україні можуть запровадити вже з наступного тижня

Нагадаємо, нещодавно Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть запровадити "карантин вихідного дня" через збільшення захворюваності на коронавірус COVID-19. Зокрема, він наголосив, що МОЗ буде просити Кабінет міністрів посилити карантинні обмеження в країні.

Пізніше Максим Степанов розповів, що під час "карантину вихідного дня" обмеження будуть більш жорсткими. На вихідні передбачається закриття розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, фітнес-залів.

Loading...