live

У МОЗ оприлюднили етапи послаблення карантину в Україні

Послаблення карантину відбуватиметься у п'ять етапів

Послаблення карантину

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я опублікувало п'ять етапів послаблення карантинних обмежень в Україні, які почнуться з 22 травня. Про це повідомляє пресслужба МОЗ у Telegram-каналу "Коронавірус інфо".

Згідно з повідомленням, перший етап послаблення адаптивного карантину почнеться вже 22 травня: дозволять роботу громадського транспорту та внутрішніх обласних залізничних перевезень, проведення релігійних та спортивних заходів, а також роботу готелів, але з обмеженнями.

На другому етапі, який розпочнеться 25 травня, уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.

Третій етап послаблення почнеться в країні з 1 червня. Буде відновлена робота фітнес-центрів та закладів освіти, але за умови занять у групах до 10 осіб. Також дозволять міжобласні залізничні перевезення.

З 10 червня в рамках четвертого етапу послаблення планується дозволити роботу кафе та ресторанів у приміщеннях, роботу закладів культури та повноцінну роботу готелів і хостелів.

П'ятий етап послаблення адаптивного карантину, який почнеться 15 червня, включає лише відновлення авіаперельотів.

МОЗ. Кронавірус_інфо

Новини за темою: Рівненщина вирішила не послаблювати карантин з 22 травня

Нагадаємо, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити карантин в Україні до 22 червня.

Loading...