У МОЗ не виключають повернення до жорсткого карантину до місцевих виборів

Віктор Ляшко Новое время

За словами головного санітарного лікаря, ніхто нікого не закриватиме, якщо українці дотримуватимуться протиепідемічних норм

В Україні можуть знов запровадити жорсткий карантин до 25 жовтня. Про це в інтерв'ю НВ розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За словами санітарного лікаря, не варто прив'язуватися до конкретної дати, оскільки значення має лише зростання кількості хворих COVID-19.

"Щодо національного локдауну, то я б не прив’язувався до будь-якої дати. На локдаун можна піти і раніше 25 жовтня, і пізніше. Залежить тільки від зростання кількості випадків інфікування коронавірусом... Ізраїль уже пішов. Тут мало сподіватися на те, що ми не повторимо цей досвід, хоча потрібно все для цього робити", - сказав Ляшко.

Разом з тим він наголосив, що ніхто нікого не закриватиме, якщо українці дотримуватимуться протиепідемічних норм і епідемію можна буде контролювати.

Новини за темою: Масові заходи - один з основних чинників поширення коронавірусу у країні, - Степанов

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що економіка України не витримає повторного введення жорсткого карантину.

Loading...