У МОЗ назвали суми виплат медикам, постраждалим від коронавірусу

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

У разі смерті медика від COVID-19 сума виплат родичам становить до 1,576 млн грн

Кабінетом міністрів України передбачені виплати медичним працівникам, які захворіли коронавірусом, до 630 тис. грн. У разі смерті медика від COVID-19 сума виплат родичам становить до 1,576 млн грн. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Якщо ми говоримо про конкретні виплати - якщо є професійне захворювання медичного працівника від коронавірусу, виплати йому складають до 630 тисяч гривень, залежно від ступеня втрати працездатності або якщо була встановлена інвалідність. Також були передбачені кошти, які виплачуються сім'ям загиблих медичних працівників. Вони складають 1 мільйон 576 тисяч гривень", - повідомив Степанов.

Він підкреслив, що цим питанням займається Міністерство соціальної політики.

"Урядом було прийняте рішення щодо виділення додаткових коштів у Фонд соціального страхування. Ця сума коштів становила 2,278 млрд гривень. В тому числі ці кошти були передбачені на виплати медичним працівникам, які захворіли коронавірусом", - сказав голова МОЗ.

Новини за темою: В Україні за добу знову зафіксували майже 700 нових випадків коронавірусу

Раніше повідомлялося, що по всій Україні почалися протести медиків через те, що вони не отримали обіцяної надбавки до зарплати.

Loading...