У МОЗ назвали трійку регіонів, де фіксують найбільше випадків захворювання на коронавірус

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

В Миколаївській області досі не зареєстровано жодного випадку COVID-19

За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні зареєстровано в Івано-Франківській та Чернівецькій областях й в місті Києві. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Випадки підозри зареєстровані у всіх регіонах України, у той же час жодного випадку не зареєстровано у Миколаївській області. Тому у нас сьогодні працюють бригади медичних працівників, до складу яких входять представники МОЗ, Національної служби здоров’я, ДСНС, а також окремо від них працюють експерти-вірусологи, які їздять по всіх вірусологічних лабораторіях, тому феномен Миколаївської області також буде детально розглянутий, чому саме там не зареєстровані випадки, чи це реальна картина, чи у нас є порушення алгоритмів.

За останню добу найбільшу кількість підтверджених випадків в Україні зареєстровано в Івано-Франківській області – 44 випадки, Чернівецькій – 27 випадків і в місті Києві – 19. 

Загалом, якщо будемо дивитись на всю статистику, то найбільше випадків у нас у місті Києві – 253 випадки, у Чернівецькій області – 247 випадків, в Івано-Франківській – 160 випадків", - сказав Ляшко.

Новини за темою: МОЗ вивчить феномен Миколаївської області, де немає коронавірусу, - Ляшко

Нагадаємо, станом на ранок 7 квітня в Україні зафіксовано майже 1,5 тисячі випадків захворювання на COVID-19.

Loading...