У МОЗ назвали причину зростання хворих COVID-19

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

За словами санітарного лікаря, МОЗ починає підготовку додаткових місць у лікарнях для хворих COVID-19

Причиною зростання кількості хворих на коронавірус в Україні стало нехтування карантином та його правилами. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Зростання захворюваності на коронавірус - це показник того, що ми стали нехтувати протиепідемічними нормами. Не можна цього робити. Я буду це говорити до того часу, поки у нас не стабілізується ситуація зі зростаннями захворюваності", - сказав Ляшко.

За словами санітарного лікаря, МОЗ починає підготовку додаткових місць у лікарнях для хворих COVID-19, оскільки Україна впевнено наближається до антирекорду за госпіталізованими.

"У місті Києві перепрофільовуватиметься 500 ліжок академічних інститутів. Завтра це буде рішення Держкомісії ТЕБ та НС. Ми також розглядали, яку додаткову лікарню відкривати для хворих у Харкові", - додав Ляшко.

Новини за темою: Порошенко захворів на коронавірус

Нагадаємо, станом на ранок 30 вересня в Україні лабораторно підтверджено 208 959 випадків коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу зафіксовано 4027 нових випадків, 2110 пацієнтів одужали, а 64 особи померли.

Loading...